+38044 239-22-77
Интернет-магазин товаров для Животных
Ваша корзина
пуста
Перейти в корзину

Bayer

Bayer

Bayer – міжнародний концерн зі спеціалізацією в області охорони здоров'я та сільського господарства. Як інноваційна компанія, Bayer задає тенденції розвитку наукомістких областей. Продукти і послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості життя. Комерційна діяльність групи побудована на основі впровадження інновацій, економічного росту і високої прибутковості. Реалізація передових ідей – наш ключ до лідерських позицій на всіх ринках, де працює Bayer, що також є основою для поліпшення якості життя багатьох мільйонів людей.

Bayer дотримується принципів стійкого розвитку і виступає як соціально та етично відповідальна компанія. У 2013 фінансовому році чисельність співробітників концерну склала 113 200 осіб, обсяг продажів – 40,2 млрд євро. Капітальні витрати склали 2,2 млрд євро, витрати на дослідження і розробки – 3,2 млрд євро.

Відділ захисту здоров’я тварин (ВЗЗТ) ТОВ Байєр розпочав свою діяльність в Україні ще у 1995 році – першим серед іноземних фірм ветеринарного напрямку. Зараз на Україні зареєстровано понад 30 препаратів для сільськогосподарських і дрібних домашніх тварин та птиці.

У світі ветеринарне відділення фірми Байєр є лідером у сегменті ектопаразитарних препаратів. Багато з них, такі як Дронтал®, Адвантікс®, Байварол®, Байкокс®, широко відомі в Україні. Також ВЗЗТ впроваджує проект електронної ідентифікації тварин – Tracer®. Завдяки цьому проекту в Україні вперше стало можливим чипувати собак, котів, зоопаркових тварин, племінних риб тощо. Створена електронна база чипованих тварин: www.tracer.com.ua

Наш шлях розвитку – розширення принципів відповідальної торгівлі (Responsible care), тобто присутність на ринку продукції виготовленої, доставленої та збереженої згідно з принципами GMP, наявність авторизованих дистриб’юторів, які провадять кваліфікований сервіс. Усі препарати безпечні для тварин, людей та навколишнього середовища. У складі Відділу працюють висококваліфіковані фахівці.

ВЗЗТ фірми Байєр двічі було визнано кращою ветеринарною інофірмою року (у 2002 та 2008 році), в 2004 р. вручено почесний знак Ветеринарне визнання як кращій фірмі в галузі пропаганди культури утримання тварин.

Товары Bayer в нашем магазине